LAS311R8H
LAS311R8H IRC (TT electronics)
las.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 11.8 Ohm 3% 2W ±20ppm/°C Conformal Silicone AXL T/R
Написати відгук