LB-D10-220V-DC POLAM ELTA
Виробник: POLAM ELTA
LED blue; concave; average hole. mounting: 13mm; 220VDC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44 OLB-D10-220V-DC OLB-D10-220V-DC
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 6 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
LED blue; concave; average hole. mounting: 13mm; 220VDC temp. Working: -40 ~ +70; body: black; wires 300mm; IP44 OLB-D10-220V-DC OLB-D10-220V-DC, кількість в упаковці: 2 шт.