LB120LVF WAYON
Виробник: WAYON
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 120mA; Imax: 1.2A; THT; Iswitch.max: 600mA
Mounting: THT
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 0.12A
Switched current: 0.3A
Switched current, max.: 600mA
Power: 1.6W
Maximum current: 1.2A
Min. resistance:
Max resistance: 6.5Ω
Max. voltage: 265V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LB120LVF WAYON
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 120mA; Imax: 1.2A; THT; Iswitch.max: 600mA, Mounting: THT, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 0.12A, Switched current: 0.3A, Switched current, max.: 600mA, Power: 1.6W, Maximum current: 1.2A, Min. resistance: 3Ω, Max resistance: 6.5Ω, Max. voltage: 265V.