LB15-00M0512-02MC Mornsun America, LLC
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTER 1 OUTOU
Packaging: Tray
Features: Universal Input
Package / Case: 10-DIP Module
Size / Dimension: 2.91" L x 2.05" W x 1.10" H (74.0mm x 52.0mm x 28.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 1A, 200mA, 200mA, 200mA, 200mA
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ENCLOSED AC DC CONVERTER 1 OUTOU, Packaging: Tray, Features: Universal Input, Package / Case: 10-DIP Module, Size / Dimension: 2.91" L x 2.05" W x 1.10" H (74.0mm x 52.0mm x 28.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 1A, 200mA, 200mA, 200mA, 200mA, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 5.