LB750LVF WAYON
Виробник: WAYON
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 750mA; Imax: 7.5A; THT; Iswitch.max: 3.75A
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 0.75A
Maximum current: 7.5A
Switched current: 1.5A
Max. voltage: 265V
Mounting: THT
Power: 2.6W
Min. resistance: 320mΩ
Max resistance: 480mΩ
Switched current, max.: 3.75A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LB750LVF WAYON
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 750mA; Imax: 7.5A; THT; Iswitch.max: 3.75A, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 0.75A, Maximum current: 7.5A, Switched current: 1.5A, Max. voltage: 265V, Mounting: THT, Power: 2.6W, Min. resistance: 320mΩ, Max resistance: 480mΩ, Switched current, max.: 3.75A.