LBF-A045MPXB-W012
LBF-A045MPXB-W012 Joymax Electronics
LBF-A045ccXB-cccc_DS_RevA.pdf
Виробник: Joymax Electronics
Description: RFID ANTENNA 13.56MHZ 45X14X2MM
Features: Near Field Communications (NFC)
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 45.00mm L x 14.00mm W x 2.00mm H
Frequency: 13.56MHz
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFID ANTENNA 13.56MHZ 45X14X2MM, Features: Near Field Communications (NFC), Packaging: Bulk, Size / Dimension: 45.00mm L x 14.00mm W x 2.00mm H, Frequency: 13.56MHz.