Продукція > OSRAM > LBM673-N2Q1-35
LBM673-N2Q1-35 OSRAM
Виробник: OSRAM
08+ ROHS;
на замовлення 140000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: Blue, Size / Dimension: 2.00mm L x 1.40mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 62.75mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.40mm, Wavelength - Peak: 465nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.50mm x 1.00mm.
Інші пропозиції LBM673-N2Q1-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Blue
Size / Dimension: 2.00mm L x 1.40mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 62.75mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.40mm
Wavelength - Peak: 465nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.50mm x 1.00mm
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 62.75mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.40mm
Wavelength - Peak: 465nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 1.50mm x 1.00mm