LBN1250F WAYON
Виробник: WAYON
Category: THT Polymer Fuses
Description: Fuse: PTC polymer; 1.25A; Imax: 6.25A; THT; Iswitch.max: 12.5A
Type of fuse: PTC polymer
Current rating: 1.25A
Maximum current: 6.25A
Switched current: 2.5A
Max. voltage: 135V
Mounting: THT
Power: 0.15W
Min. resistance: 120mΩ
Max resistance: 0.12Ω
Switched current, max.: 12.5A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LBN1250F WAYON
Category: THT Polymer Fuses, Description: Fuse: PTC polymer; 1.25A; Imax: 6.25A; THT; Iswitch.max: 12.5A, Type of fuse: PTC polymer, Current rating: 1.25A, Maximum current: 6.25A, Switched current: 2.5A, Max. voltage: 135V, Mounting: THT, Power: 0.15W, Min. resistance: 120mΩ, Max resistance: 0.12Ω, Switched current, max.: 12.5A.