LBPF1575A
LBPF1575A LiConn, Inc.
LBPF1575A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: GPS L1 Filter 1575MHz +/- 10MHz
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.575GHz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GPS L1 Filter 1575MHz +/- 10MHz, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.575GHz.