Продукція > TAIYO YUDEN > LBRNJ10145GL331MN
LBRNJ10145GL331MN
LBRNJ10145GL331MN Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 330UH 640MA 840MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm
Current - Saturation (Isat): 710mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.191" (4.85mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 640 mA