LBST020C-3
LBST020C-3 LiConn, Inc.
LBST020C.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 20MHz-20GHz Bias-T SMA 50V
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Chassis Mount
Function: Bias Tee
Frequency: 20MHz ~ 20GHz
Написати відгук
Description: 20MHz-20GHz Bias-T SMA 50V, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Chassis Mount, Function: Bias Tee, Frequency: 20MHz ~ 20GHz.