Продукція > OSRAM > LBT67C-P2R1-35
LBT67C-P2R1-35 OSRAM
Виробник: OSRAM
08+ ROHS;
на замовлення 140000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-PLCC, Color: Blue, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 98mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.6V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 2.10mm, Wavelength - Peak: 465nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Інші пропозиції LBT67C-P2R1-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Blue
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 98mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.6V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 2.10mm
Wavelength - Peak: 465nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-PLCC
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 98mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 2.10mm
Wavelength - Peak: 465nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 2.40mm Dia