LC-100-BL0010-A-P-J Panasonic Industrial Automation Sales
Sensors_Cat.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: SENSOR OPTICAL MODULE W/CONN
Packaging: Box
Package / Case: Module, Connector, Actuated Sensor
Sensing Distance: 1.969" ~ 3.937" (50mm ~ 100mm)
Sensing Method: Reflective
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (TA)
Output Configuration: NPN
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Current - Supply: 60 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR OPTICAL MODULE W/CONN, Packaging: Box, Package / Case: Module, Connector, Actuated Sensor, Sensing Distance: 1.969" ~ 3.937" (50mm ~ 100mm), Sensing Method: Reflective, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (TA), Output Configuration: NPN, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Current - Supply: 60 mA.