Продукція > BIVAR > LC1-48.0-F7P-2
LC1-48.0-F7P-2 Bivar
LC1_X_XX_F7P_X-3001670.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe, Flexible, 1mm. Fiber Optic Core, 7.0mm. Dia. Low Profile Lens, 48.0in. Length, Red
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук