LC124-360
LC124-360 RAYCHEM RPG
clamping-solutions.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 360mm; W: 12mm; stainless steel AISI 304; 1112N
Type of cable accessories: cable tie
Length: 0.36m
Tie width: 12mm
Tie material: stainless steel AISI 304
Tie strength: 1112N
Colour: black
Version: perforated
Loop diameter max: 99mm
Plating material: polyester
Thickness: 0.3mm
Resistance to: UV rays
Operating temperature: -60...150°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 360mm; W: 12mm; stainless steel AISI 304; 1112N, Type of cable accessories: cable tie, Length: 0.36m, Tie width: 12mm, Tie material: stainless steel AISI 304, Tie strength: 1112N, Colour: black, Version: perforated, Loop diameter max: 99mm, Plating material: polyester, Thickness: 0.3mm, Resistance to: UV rays, Operating temperature: -60...150°C.