LC126-225
LC126-225 RAYCHEM RPG
clamping-solutions.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 225mm; W: 12mm; acid resistant steel AISI 316; 1112N
Type of cable accessories: cable tie
Length: 225mm
Tie width: 12mm
Tie material: acid resistant steel AISI 316
Tie strength: 1112N
Colour: black
Version: perforated
Loop diameter max: 58mm
Plating material: polyester
Thickness: 0.3mm
Resistance to: UV rays
Operating temperature: -60...150°C
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 225mm; W: 12mm; acid resistant steel AISI 316; 1112N, Type of cable accessories: cable tie, Length: 225mm, Tie width: 12mm, Tie material: acid resistant steel AISI 316, Tie strength: 1112N, Colour: black, Version: perforated, Loop diameter max: 58mm, Plating material: polyester, Thickness: 0.3mm, Resistance to: UV rays, Operating temperature: -60...150°C.