LC1D12E7
LC1D12E7 Schneider Electric
LC1D12E7_document.pdf
Виробник: Schneider Electric
Contactors - Electromechanical TeSys CONTACTOR 12A 1F PLUS 1O 48V 50 60
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук