LC1D12KUE
LC1D12KUE SCHNEIDER ELECTRIC
Виробник: SCHNEIDER ELECTRIC
Description: SCHNEIDER ELECTRIC - LC1D12KUE - Schütz, LC1D, 12 A, DIN-Schiene, Panelmontage, 690 VAC, 3PST-NO, 3-polig, 7.5 kW
tariffCode: 85369095
Schaltleistung, AC1: 2PS
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltstrom AC3: 12A
isCanonical: Y
Laststrom, induktiv: 12A
usEccn: EAR99
Schaltstrom AC1: 25A
Schaltleistung, AC3: 7.5kW
DC-Nennspannung Spule: 250V
euEccn: NLR
Laststrom, ohmsch: 25A
AC-Nennspannung Spule: 250V
Relaismontage: DIN-Schiene, Panelmontage
Betriebsspannung: 690VAC
Polzahl: 3-polig
Produktpalette: TeSys Deca Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: 3PST-NO
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHNEIDER ELECTRIC - LC1D12KUE - Schütz, LC1D, 12 A, DIN-Schiene, Panelmontage, 690 VAC, 3PST-NO, 3-polig, 7.5 kW, tariffCode: 85369095, Schaltleistung, AC1: 2PS, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltstrom AC3: 12A, isCanonical: Y, Laststrom, induktiv: 12A, usEccn: EAR99, Schaltstrom AC1: 25A, Schaltleistung, AC3: 7.5kW, DC-Nennspannung Spule: 250V, euEccn: NLR, Laststrom, ohmsch: 25A, AC-Nennspannung Spule: 250V, Relaismontage: DIN-Schiene, Panelmontage, Betriebsspannung: 690VAC, Polzahl: 3-polig, Produktpalette: TeSys Deca Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: 3PST-NO, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції LC1D12KUE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LC1D12KUE LC1D12KUE Виробник : Schneider Electric Contactors - Electromechanical IEC contactor, TeSys Deca, nonreversing, 12A, 7.5HP at 480VAC, up to 100kA SCCR, 3 phase, 3 NO, 100/250VAC/VDC coil