LC1D18LE7
LC1D18LE7 Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Description: TESYS CONTACTOR
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 208VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 18 A
Switching Voltage: 690VAC, 300VDC - Max
Must Release Voltage: 62.4 VAC
Must Operate Voltage: 176.8 VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TESYS CONTACTOR, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 208VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 18 A, Switching Voltage: 690VAC, 300VDC - Max, Must Release Voltage: 62.4 VAC, Must Operate Voltage: 176.8 VAC.