LC1D18R7
LC1D18R7 SCHNEIDER ELECTRIC
1d26c6492b0a03a8d96e3009d3ee84e12093254a.pdf
Виробник: SCHNEIDER ELECTRIC
Description: SCHNEIDER ELECTRIC - LC1D18R7 - Schütz, Leistungsschütz, Produktreihe TeSys D, 3PST-NO, 3P, 18A bei 440V AC, 10kW bei 690V AC
tariffCode: 85364900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: TeSys Deca Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHNEIDER ELECTRIC - LC1D18R7 - Schütz, Leistungsschütz, Produktreihe TeSys D, 3PST-NO, 3P, 18A bei 440V AC, 10kW bei 690V AC, tariffCode: 85364900, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: TeSys Deca Series, SVHC: To Be Advised.