LC1D40U7
LC1D40U7 Schneider Electric
LC1D40U7_document.pdf
Виробник: Schneider Electric
Contactors - Electromechanical IEC contactor, TeSys D, nonreversing, 40A, 30HP at 480VAC, up to 100kA SCCR, 3 phase, 3 NO, 240VAC 50/60Hz coil, open
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук