LC1D80BW
LC1D80BW Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Contactors - Electromechanical IEC contactor, TeSys Deca, nonreversing, 80A, 60HP at 480VAC, up to 100kA SCCR, 3 phase, 3 NO, wide range 24VDC coil, open
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук