LC1DT25F7
LC1DT25F7 SCHNEIDER ELECTRIC
05c6b83b13d016ce2b55679b377b55bd8e4ce3c9.pdf
Виробник: SCHNEIDER ELECTRIC
Description: SCHNEIDER ELECTRIC - LC1DT25F7 - Schütz, LC1D, DIN-Schiene, 110 VAC, 4PNO, 4-polig
tariffCode: 85364900
Schaltleistung, AC1: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltstrom AC3: -
Laststrom, induktiv: -
usEccn: EAR99
Schaltstrom AC1: 25A
Schaltleistung, AC3: -
DC-Nennspannung Spule: 48V
euEccn: NLR
Laststrom, ohmsch: 25A
AC-Nennspannung Spule: 110V
Relaismontage: DIN-Schiene
Betriebsspannung: 110VAC
Produktpalette: TeSys Deca Contactor
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: 4PNO
Anzahl der Pole: 4-polig
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHNEIDER ELECTRIC - LC1DT25F7 - Schütz, LC1D, DIN-Schiene, 110 VAC, 4PNO, 4-polig, tariffCode: 85364900, Schaltleistung, AC1: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltstrom AC3: -, Laststrom, induktiv: -, usEccn: EAR99, Schaltstrom AC1: 25A, Schaltleistung, AC3: -, DC-Nennspannung Spule: 48V, euEccn: NLR, Laststrom, ohmsch: 25A, AC-Nennspannung Spule: 110V, Relaismontage: DIN-Schiene, Betriebsspannung: 110VAC, Produktpalette: TeSys Deca Contactor, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: 4PNO, Anzahl der Pole: 4-polig, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LC1DT25F7 LC1DT25F7 Виробник : Schneider Electric LC1DT25F7_document.pdf Contactors - Electromechanical TeSys 4P CONTACTOR 25A AC-1 110VAC COIL