LC2D50AP7 Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Description: TESYS3PEVLK REVERS CTR50A22KW AC
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 230VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 690VAC, 300VDC - Max
Must Release Voltage: 69 VAC
Must Operate Voltage: 184 VAC