LC2D65ABBE
LC2D65ABBE Schneider Electric
c1a899a816f6daafc4c5ff4a036bdf85ecd7fec0.pdf
Виробник: Schneider Electric
Contactors - Electromechanical TeSys Deca reversing contactor, 3 poles (3NO), for motor control applications up to 65A/590V AC-3 (30kWa.400V). Rated 65A AC-3 30kWa.400V, it includes a 24V DC low consumption electronic coil for direct PLC control, 2NO+2NC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук