LC2D65AU7
LC2D65AU7 Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Contactors - Electromechanical TeSys Deca reversing contactor, 3 poles (3NO), for motor control applications up to 65A/590V AC-3 (30kWa.400V). Rated 65A AC-3 30kWa.400V, it includes a 240V 50/60Hz AC coil, 2NO+2NC aux contacts, a mechanical interlock. It
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук