Продукція > L-COM > LC3CA2005-24
LC3CA2005-24
LC3CA2005-24 L-com
dsLC3CA200524.pdf
Виробник: L-com
Description: 78 OHM 3-SLOT TRS SUBMINIATURE S
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TRB to TRS
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRS Plug
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Написати відгук
Description: 78 OHM 3-SLOT TRS SUBMINIATURE S, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TRB to TRS, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRS Plug, Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.
Інші пропозиції LC3CA2005-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LC3CA2005-24 LC3CA2005-24 Виробник : L-Com dsLC3CA200524.pdf RF Cable Assemblies 78 Ohm 3-Slot TRS Subminiature Solder/Clamp Plug t