Продукція > L-COM > LC3CA2219-24
LC3CA2219-24
LC3CA2219-24 L-com
dsLC3CA221924.pdf
Виробник: L-com
Description: 78 OHM 3-SLOT TRB SOLDER/CLAMP P
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 400 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Написати відгук
Description: 78 OHM 3-SLOT TRB SOLDER/CLAMP P, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.
Інші пропозиції LC3CA2219-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LC3CA2219-24 LC3CA2219-24 Виробник : L-Com ds_LC3MSA00444_12.pdf RF Cable Assemblies 78 Ohm 3-Slot TRB Solder/Clamp Plug with Blunt Cut