Продукція > L-COM > LC3MP2041-36
LC3MP2041-36
LC3MP2041-36 L-com
dsLC3MP204136.pdf
Виробник: L-com
Description: TRB JACK TO TRB JACK 1553 CABLE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
1st Connector: TRB Jack
2nd Connector: TRB Jack
Frequency - Max: 10 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRB JACK TO TRB JACK 1553 CABLE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, 1st Connector: TRB Jack, 2nd Connector: TRB Jack, Frequency - Max: 10 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.