Продукція > L-COM > LC3MP2059-36
LC3MP2059-36
LC3MP2059-36 L-com
LC3MP2059-36_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: TRB 3-SLOT SOLDER/CLAMP PLUG TO
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRB Jack
Frequency - Max: 10 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRB 3-SLOT SOLDER/CLAMP PLUG TO, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRB Jack, Frequency - Max: 10 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.