Продукція > L-COM > LC3MP2144-36
LC3MP2144-36
LC3MP2144-36 L-com
dsLC3MP214436.pdf
Виробник: L-com
Description: TRB SOLDER/CRIMP PLUG TO TRB 3-S
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: TRT to TRB
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRT Plug
Frequency - Max: 10 MHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRB SOLDER/CRIMP PLUG TO TRB 3-S, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: TRT to TRB, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRT Plug, Frequency - Max: 10 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.