Продукція > L-COM > LC3MP2151-24
LC3MP2151-24
LC3MP2151-24 L-com
dsLC3MP215124.pdf
Виробник: L-com
Description: BEND RELIEF 3-SLOT TRB PLUG TO P
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRB Plug
Frequency - Max: 400 MHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BEND RELIEF 3-SLOT TRB PLUG TO P, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRB Plug, Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.
Інші пропозиції LC3MP2151-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LC3MP2151-24 LC3MP2151-24 Виробник : L-Com ds_LC3MSA00579-24.pdf RF Cable Assemblies Bend Relief 3-Slot TRB Plug to Plug for 78 Ohm 30-