Продукція > L-COM > LC3MP2347-48
LC3MP2347-48
LC3MP2347-48 L-com
dsLC3MP234748.pdf
Виробник: L-com
Description: 78 OHM BEND RELIEF 3-SLOT TRB SO
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 78 OHM BEND RELIEF 3-SLOT TRB SO, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.
Інші пропозиції LC3MP2347-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LC3MP2347-48 LC3MP2347-48 Виробник : L-Com ds_LC3MP2341_24.pdf RF Cable Assemblies 78 Ohm Bend Relief 3-Slot TRB Solder/Clamp Plug wi