Продукція > L-COM > LC3MSA00546-24
LC3MSA00546-24 L-com
Виробник: L-com
Description: LEAD FREE 78 OHM BEND RELIEF 3-S
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
Frequency - Max: 400 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Написати відгук
Description: LEAD FREE 78 OHM BEND RELIEF 3-S, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.
Інші пропозиції LC3MSA00546-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LC3MSA00546-24 LC3MSA00546-24 Виробник : L-Com ds_LC3MSA00558_48-3544687.pdf RF Cable Assemblies Lead Free 78 Ohm Bend Relief 3-Slot TRB Solder/Cla