Продукція > PLETRONICS INC. > LC5545DX-156.25M
LC5545DX-156.25M
LC5545DX-156.25M Pletronics Inc.
lc55d_1.8v-1509086.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 1.8V 50ppm -10C +70C
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук