LCC12-8-16LS
LCC12-8-16LS Marlow Industries, Inc.
thermocycler-lcc12-8-ds.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM THERMOCYCLER 40X40X3.94MM
Packaging: Bulk
Features: Lead Wires, Lapped, Sealed
Size / Dimension: Square - 40.01mm L x 40.01mm W
Operating Temperature: 85°C
Height: 3.94mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 71.0W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 7.4 A
Voltage - Max: 14.7 V
Resistance: 1.6 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEM THERMOCYCLER 40X40X3.94MM, Packaging: Bulk, Features: Lead Wires, Lapped, Sealed, Size / Dimension: Square - 40.01mm L x 40.01mm W, Operating Temperature: 85°C, Height: 3.94mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 71.0W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 7.4 A, Voltage - Max: 14.7 V, Resistance: 1.6 Ohms, Number of Stages: 1.