LCD185-101CTL1ARNTTR1.0 Lincoln Technology Solutions
LCD185-101CTL1ARNTT_DS_R1.3.pdf
Виробник: Lincoln Technology Solutions
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: EL
Interface: LVDS
Viewing Area: 217.51mm W x 136.20mm H
Dot Pixels: 1920 x 1200
Controller Type: ST5892B
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)