LCD20-12S12
LCD20-12S12 P-DUKE Technology, Inc.
LCD20%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 12V 20W
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 101°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 20W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 101°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.