Продукція > SIEMENS > LCE00C106240A
LCE00C106240A
LCE00C106240A Siemens
f816ca2ebeb66d8d704053477bc3479af88462cf.pdf
Виробник: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,1NC,6N
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 230 ~ 240VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 7PST-6NO/1NC (6 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max