LCLZ1-13050TY
LCLZ1-13050TY Silver Fox Limited
2020-Fox-Flo-Data-Sheetv2-1.pdf
Виробник: Silver Fox Limited
Description: WIRE MARKR CBL TIE 50MM X 130MM
Packaging: Box
Color: Yellow
Material: Low Smoke, Halogen Free, UV Stabilized
Type: Wire Marker, Cable Tie
Size: 1.97" W x 5.11" L (50.0mm x 130.0mm)
Part Status: Active
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKR CBL TIE 50MM X 130MM, Packaging: Box, Color: Yellow, Material: Low Smoke, Halogen Free, UV Stabilized, Type: Wire Marker, Cable Tie, Size: 1.97" W x 5.11" L (50.0mm x 130.0mm), Part Status: Active.