LCM703-10
LCM703-10 OMEGA
2340194.pdf
Виробник: OMEGA
Description: OMEGA - LCM703-10 - Kraftmessdose / Wägezelle, 2mV/V, 10kg, 10V DC, Produktreihe LCM703
tariffCode: 90160090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Zellenausgang mV/V: 2
euEccn: NLR
Versorgungsspannung: 10VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Tragfähigkeit: 10kg
Betriebstemperatur, max.: 82°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: LCM703 Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LCM703-10 OMEGA
Description: OMEGA - LCM703-10 - Kraftmessdose / Wägezelle, 2mV/V, 10kg, 10V DC, Produktreihe LCM703, tariffCode: 90160090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Zellenausgang mV/V: 2, euEccn: NLR, Versorgungsspannung: 10VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Tragfähigkeit: 10kg, Betriebstemperatur, max.: 82°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: LCM703 Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).