LCP15S-30-5K
LCP15S-30-5K ETI SYSTEMS
265220.pdf
Виробник: ETI SYSTEMS
Description: ETI SYSTEMS - LCP15S-30-5K - Potentiometer, lineare Bewegung, 5 kohm, ± 10%, 500 mW, LCP15 Series, Lötfahne
tariffCode: 85334090
Produkthöhe: 24mm
rohsCompliant: Y-EX
Widerstandstechnologie: Kunststoff, leitfähig
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 500mW
isCanonical: Y
Bahnwiderstand: 5kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Widerstandstoleranz: ± 10%
Temperaturkoeffizient: ± 400ppm/°C
Produktlänge: 52.07mm
euEccn: NLR
Verfahrweg: -
Produktpalette: LCP15 Series
productTraceability: No
Potentiometeranschlüsse: Lötfahne
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 14.99mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ETI SYSTEMS - LCP15S-30-5K - Potentiometer, lineare Bewegung, 5 kohm, ± 10%, 500 mW, LCP15 Series, Lötfahne, tariffCode: 85334090, Produkthöhe: 24mm, rohsCompliant: Y-EX, Widerstandstechnologie: Kunststoff, leitfähig, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennleistung: 500mW, isCanonical: Y, Bahnwiderstand: 5kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Widerstandstoleranz: ± 10%, Temperaturkoeffizient: ± 400ppm/°C, Produktlänge: 52.07mm, euEccn: NLR, Verfahrweg: -, Produktpalette: LCP15 Series, productTraceability: No, Potentiometeranschlüsse: Lötfahne, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 14.99mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Інші пропозиції LCP15S-30-5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LCP15S-30-5K LCP15S-30-5K Виробник : ETI Systems lcp15-257567.pdf Linear Displacement Sensors 5K 30mm Linear