Продукція > TALEMA > LCP4-0.88-150
LCP4-0.88-150
LCP4-0.88-150 TALEMA
go-LCP2-0.44-220.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; 880mA; R: 307mΩ
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Resistance: 307mΩ
Operating current: 0.88A
Mounting: SMD
на замовлення 20 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; 880mA; R: 307mΩ, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Resistance: 307mΩ, Operating current: 0.88A, Mounting: SMD.