Продукція > L-COM > LCPWR14Z-3M
LCPWR14Z-3M
LCPWR14Z-3M L-com
LCPWR14Z-3M_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: N5/15P-SJE3X14 C13 LSZH BLK 3M
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 9.84' (3.00m)
Wire Gauge: 14 AWG