Продукція > L-COM > LCPWR18Z-2M
LCPWR18Z-2M
LCPWR18Z-2M L-com
Виробник: L-com
Description: N5/15P-SJE3X18 C13 LSZH BLK 2M
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 18 AWG