LCS2512-R11FT18
LCS2512-R11FT18 Welwyn Components / TT Electronics
LCS-1154994.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.11 Ohm 1% 150 Volt 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук