LCS2512-R15FT18
LCS2512-R15FT18 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0005376758_1-2565333.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.15 Ohm 1% 150 Volt 100ppm
Написати відгук