LCS2512-R22FT18
LCS2512-R22FT18 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0003554783_1-2565399.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.22 Ohm 1% 150 Volt 100ppm
Написати відгук