LCS2512-R24FT18
LCS2512-R24FT18 Welwyn Components / TT Electronics
LCS-1154994.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.24 Ohm 1% 150 Volt 100ppm
Написати відгук