LCS2512-R33FT4
LCS2512-R33FT4 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0003554783_1-2565399.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.33 Ohm 1% 150 Volt 50ppm
на замовлення 1639 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук